0912-0493979

 
جستجو
Back to All Blog Posts

دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

کسانی که تازه وارد یک کسب و کار شده اند و نوپا هستند، در ابتدا ممکن است سرمایه زیادی برای خرید دستگاه ها و تجهیز کردن محل خود نداشته باشند. به همین دلیل، به فکر خرید ماشین های دست دوم می افتند. افرادی که برای پر کردن مایعات و بسته بندی به دستگاه نیاز دارند، خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم یا انواع دیگر دستگاه پرکن مایعات دست دوم کارشان را راه خواهد انداخت. اگر می خواهید در تهیه دستگاه های دست دوم متضرر نشوید، مطالعه متن را ادامه دهید.

 

معایب خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

 

   معایب خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

 

بسیاری از افراد، خرید و تهیه انواع دستگاه پرکن مایعات را به صورت دست دوم توصیه نمی کنند. آن ها دلیل های خود را برای این کار دارند. این موارد به طور خلاصه عبارتند از:

ممکن است دستگاه مشکل فنی داشته باشد.

این احتمال وجود دارد که مدت ضمانت دستگاه تمام شده باشد.

دیگر امکان استفاده از خدمات پس از فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم وجود ندارد.

شاید قطعات جانبی دستگاه را از آن جدا کرده باشند.

در مواردی ممکن است در مالکیت دستگاه اشکالاتی ایجاد شود.

 

راه حل تهیه دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

 

نخستین مشکلی که در خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم یا هر نوع دستگاه پرکن مایعات دست دوم دیگری مطرح شد، وجود مشکل فنی بود. ممکن است در زمان خرید، وقتی دستگاه روشن می شود، هیچ مشکلی نداشته باشد. اما بعد از تحویل آن و گذشت چند روز با مشکلاتی درباره آن مواجه شوید. ممکن است حتی صاحب دستگاه هم از وجود آن بی خبر بوده باشد.

 

گارانتی دستگاه پر کن مایعات

 

برای رفع این مشکل می توانید در زمان بازدید از دستگاه، حتماً از افراد متخصص و کارشناس کمک بگیرید تا دستگاه را بررسی کنند. کارشناسان وجود مشکل در این دستگاه را تشخیص خواهند داد.  

درباره تمام شدن ضمانت دستگاه باید گفت که بیشتر دستگاه های بسته بندی یک تا دو سال ضمانت دارند و در این صورت دستگاه های دست دوم به احتمال زیاد بدون گارانتی هستند. اما بهتر است در زمان خرید دستگاه به کارخانه سازنده دستگاه توجه داشته باشید و دستگاه با کیفیت بخرید تا عمر طولانی تر داشته باشد. به این ترتیب، دیگر لازم نیست نگران تمام شدن گارانتی باشید.

ممکن است شما دستگاه پرکن نو هم بخرید، ولی کارخانه سازنده خدمات پس از فروش خوبی به شما ارائه ندهد. در مورد دستگاه دست دوم ممکن است خریدار اول معوقاتی بابت دستگه داشته باشد که همین مسئله دادن خدمات به شما را نیز دچار مشکل می کند. در زمان خرید حتماً به شرکت سازنده توجه کنید و در خدمات پس از فروش از فروشنده سؤال کنید. از نظر نداشتن معوقات فروشنده نیز می توانید از طریق تماس با سازنده دستگاه از آن مطمئن شوید.

 

 

نکات مهم در رابط با خربد دستگاه پرکن

 

 

نکات مهم در رابط با خربد دستگاه پرکن

 

برداشتن لوازم جانبی نیز از موارد شایعی است و یکی از مهم ترین مسائلی است که افراد را از خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم یا هر نوع دستگاه پرکن مایعات دست دوم پشیمان می کند. اما با کمی بررسی و دقت و کمک از فرد متخصص در این زمینه می توان پیش از خرید متوجه این مورد شد.

یکی دیگر از مواردی که به عنوان معایب خرید دستگاه دوم مطرح شد، مسئله مالکیت دستگاه بود. گاهی ممکن است یک دستگاه چند صاحب داشته باشد و تنها یکی از آن ها بدون توافق و اطلاع به آن ها اقدام به فروش دستگاه کند. با پیگیری از طریق سازنده دستگاه می توانید نام صاحب دستگاه را متوجه شوید و در این مورد مشکل جدی برای شما پیش نمی آید. 

 

مزایای دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

 

به جز معایبی که خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم یا دیگر انواع دستگاه پرکن مایعات دست دوم دارد، که البته راه حل آن ها نیز وجود دارد، مزایایی هم دارد که به آن اشاره می شود.

یکی از مهم ترین مزیت آن قیمت پایین تر آن است. برای بسیاری از صاحبان کسب و کارها به ویژه آن ها که مجموعه کوچکی دارند و یا تازه وارد یک حوزه کاری شده اند، مسئله قیمت دستگاه از اهمیت بسیاری برخوردار است. آن ها می توانند با تهیه دستگاه دست دوم به قیمت پایین تر در مخارج و هزینه ها صرفه جویی کنند. اما نکات مهمی که در بالا به آن اشاره شد، باید مد نظر داشته باشند. زیرا تهیه یک دستگاه پرکن دست دوم معیوب ممکن است هزینه های بیشتری را به مجموعه تحمیل کند.

تهیه دستگاه پرکن مایعات دست دوم از افراد مطمئن و قابل اعتماد می تواند تضمینی بر سلامت دستگاه باشد. برای تهیه دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم می توانید با شماره 09907182029 آقای شریفی تماس حاصل فرمایید.

 

دستگاه پرکن دست دوم بخریم یا نخریم؟

 

اگر می خواهید از کارکرد یک دستگاه مطمئن باشید، بهتر است دستگاه پرکن مایعات دست دوم بخرید. این مسئله از موارد مهمی است که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید.

اما به جز مواردی که به عنوان معایب خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم مطرح شد، نبود قطعات زاپاس دستگاه با توجه به قدیمی بودن دستگاه و همچنین عوض شدن فناوری ساخت دستگاه ها با گذشت زمان نیز از دیگر مزایای آن محسوب می شود. ممکن است دیگر قطعات زاپاس دستگاه های قدیمی در بازار موجود نباشد و در صورت خراب شدن قابل تعمیر نباشند.

به طور معمول دستگاه ها برگه ای دارند که سابقه تعمیرات آن ها در آن موجود است. با بررسی آن اطلاعات خوبی از دستگاه به دست می آورید. می توانید با بررسی مدل های مشابه دستگاهی که قصد خرید آن را دارید، اطلاعات مفیدی کسب کنید.

 

مهمترین نکته در رابط با خرید دستگاه پرکن مایعات دست دوم

 

برای موفقیت بیشتر در خرید دستگاه پرکن دست دوم بهتر است از خرید دستگاه های خیلی قدیمی، دستگاه های با سرعت خیلی بالا و دستگاه هایی که مراقبت خوبی از آن ها نشده است، خودداری کنید. 

مهم ترین مسئله ای که در زمان تهیه دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم یا دیگر انواع دستگاه پرکن مایعات دست دوم باید به آن توجه شود، انتظاری است که از دستگاه دارید. باید ظرفیت تولید روزانه خود و تعدادی که می خواهید در یک روز بسته بندی کنید را مد نظر قرار دهید. سابقه کارکرد دستگاه را بررسی کنید و تعداد ساعت هایی که کار کرده است از نظر بگذرانید.

 

مهمترین نکته در رابط با خرید دستگاه پرکن مایعات دست دوم 

 

نظرات
Write a Comment Close Comment Form