0912-0493979

 
جستجو
Back to All Blog Posts

دستگاه پر کن کرم پودر

دستگاه پر کن کرم پودر

 دستگاه پر کن کرم پودر در انواع مختلف و کاربردی تولید شده است. به کمک این دستگاه می توان نیاز مصرف کننده که یک بسته بندی مناسب و کاربردی است رساند. با استفاده از انواع  دستگاه پر کن می توان محصولات مرغوب و پر کاربردی داشته باشیم. قابل بحث است که دستگاه پرکن کرم پودر، تولید شده تا فرآیند پرسازی کرم را به خوبی به انجام برساند و آن ها را در سطح بازار پوشش دهد. قطعا دستگاه پرکن کرم پودر از تعداد تجهیزات ساده تر یا کم تری برخوردار می باشد و یا وزن و اندازه کمی را به خود اختصاص می دهد، از قیمت ارزان تری نیز جهت خرید برخوردار خواهد بود. در هر حال باید گفت که دستگاه های پرکن کرم ساده یا ارزان تر را عموماٌ برای محیط های کاری کوچک مورد خریداری قرار می دهند.

 

لازمه ی تولید دستگاه پر کن کرم پودر 

 

لازمه ی تولید دستگاه پرکن کرم پودر

 

تجهیزات استاندارد و با کیفیت

منابع غنی انسانی و مالی

علم و دانش بالای تولید

تخصص کافی

 

اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه پر کن کرم پودر

 

ماشین‌های پر کن کرم، چه خودکار و چه نیمه خودکار برای پر کردن کرم پودر کارایی دارند که پس از انجام عملیات پر کردن، انتهای تیوپ را  می بندند. این دستگاه از قسمت های مختلفی مانند، مخزن کرم، سامانه راهنمایی به سمت بخش پرکن، مرتب کردن جهت، بخش پرکن، ته بند  و تاریخ زن تیوپ‌ مجهز می باشند .


 تمام این قسمت ها در پشت یک حفاظ ایمنی واقع شده‌اند که کاربر دستگاه را از هر گونه تصادف و یا صدمات احتمالی به دور نگه دارد. و زمانی که کاربر در حفاظ را باز کند ماشین به صورت خودکار متوقف می شود. تمامی دستورات احتمالی که کاربر به ماشین می دهد، از قبیل روشن و خاموش کردن دستگاه، سرعت دستگاه  درجه حرارت از پنل کنترل انجام می پذیرند.
بخش‌هایی از دستگاه که مستقیما با مواد در تماس هستند،‌ تمامی قسمت ها از جنس فولاد ضد زنگ و ضد اسید ساخته شده‌اند که باعث عمر طولانی قطعات و عدم واکنش و تاثیر بر مواد شده است. دستگاه های پرکن کرم پودر از مکانیزم های متعدد و پیچیده ای تشکیل شده است. در واقع این دستگاه ها با استفاده از مکانیزم های اعمال شده می توانند فرآیند های مربوط به تولید را به خوبی پشت سر بگذارند. که در راستای تولید دستگاه پرکن کرم پودر شاهد تولیدات بسیار پیشرفته و خوبی می باشیم که یکی از این دستگاه ها، دستگاه پرکن تمام اتوماتیک می باشد.

 

  اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه پر کن تمام اتومات کرم پودر

 

مخزن تیوپ

قسمت پرکن

ته بند

تاریخ زن تیوپ

بخش راهنمایی تیوپ به قسمت پرکن

مرتب نمودن جهت تیوپ

مرکز فروش دستگاه پرکن تمام اتومات کرم پودر

 

اصول فروش موفق دستگاه پر کن کرم پودر

 

مشتری مداری

عدم گران فروشی

نرخ خرید دستگاه پرکن تیوپ

عدل و انصاف در قیمت گذاری

 

ابعاد کمیتی و کیفیتی در تعیین نرخ دستگاه

 

جنس هر یک از اجزای موجود

نوع مکانیزم دستگاه

وزن یا حجم آن

نوع متریال به کار رفته در ساخت دستگاه

نوع تجهیزات به کار رفته در آن

ارزان ترین دستگاه پرکن تیوپ کرم

اندازه مورد نظر

 

ویژگی دستگاه پرکن  نیمه اتومات کرم

 

ویژگی دستگاه پرکن  نیمه اتومات کرم

 

ماشین پرکن نیمه اتوماتیک دارای ساختارساده می باشد که کار با آن راحت تر از دستگاه های دیگرمی باشد ومجهز به سیلندر و قطعات یدکی پنوماتیک مجهز شده است، و کاربا دستگاه را پایدار می کند.

سرعت پرشدن بالا و دقت پر شدن، نوع پرشدن پنوماتیک پیستون،  رسیدن به پر شدن مداوم و کاهش زباله های مواد.

 

خرید دستگاه پر کن کرم پودر

 

دستگاه پر کن کرم نمونه ای از دستگاه های پر کن موجود در بازار می باشد. که برای پر کردن تیوپ کرم پودر مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها در مدل های متفاوت می باشند که مشتریان بر اساس انتخاب خود می توانند آن ها را تهیه کنند. در محل های گوناگونی این دستگاه ها به فروش می رسند و دارای امکانات گسترده ای برای خرید این محصولات وجود دارد که در ادامه نام این مکان ها را جهت آشنایی بیان می کنیم دستگاه پر کن تیوپ کرم پودر با استقبال گسترده ای رو به رو شده است. زیرا امروزه بیشتر بسته بندی لوازم آرایشی در تیوپ ها سورتینگ می شوند. دستگاه های پر کن کرم پودر می توان در بازارها به دو شیوه سنتی و اینترنتی خریداری کرد و در کارخانه ها مورد استفاده قرار داد.

 

اهمیت بسته بندی و پر کردن کرم پودر

 

کرم پودر از جمله ملزومات آرایشی و بهداشتی  مورد نیاز خانم ها است که اکثر خانم ها برای پوشش لکه و جوش چین و چروک مصرف می کنند. استفاده از این ماده جلوه ی زیبایی به پوست می دهد و در برخی از محصولات درجه یک این کرم ها باعث آب رسانی، رطوبت، نرمی، درمان و  را برای پوست صورت شما به ارمغان می آورد. بنا براین کیفیت مواد به کار رفته و رعایت بهداشت و پر کردن تیوپ و بسته بندی این کرم ها بسیار حائز اهمیت است اگر این کرم ها با دستگاه های پر کن و دستگاه بسته بندی که ساخت اصولی یا اجزای تشکیل دهنده ی آن ها زنگ زده یا با مواد مرغوب ساخته نشده باشد پیامدهایی برای مصرف کننده دارد. علاوه بر اهمیت بسیار بالای پر کردن و بسته بندی محصولات بهداشتی و آرایشی تیوپ های به کار رفته هم حائز اهمیت است.

 

دستگاه پر کن تیوپ کرم

 

تمام عملیات جای گذاری و بسته بندی کرم توسط دستگاه پرکن تیوپ کرم انجام می گیرد که توسط تولید کنندگان متعدد عرضه می شود..
از این دستگاه برای پر کردن انواع کرم ها داخل تیوپ هایی با اندازه های مختلف و جنس های پلاستیکی و آلمینیومی استفاده می شود.

دستگاه های تیوپ پر کن کرم به دو مدل نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تشکیل شده است.

 

 دستگاه پرکن کرم خطی

 

دستگاه  پرکن کرم خطی نازل به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و کانوایر موظف است که هدایت ظروف را به زیر نازل ها بر عهده بگیرد. هرچه قدر که تعداد نازل ها بیشتر باشد سرعت دستگاه هم بیشتر و طول نوار بزرگتر است.

 

مشخصه های فنی دستگاه تیوپ پر کن 

 

قابلیت کنترل و برنامه ریزی در دستگاه

دارای ۱ سال ضمانت نامه محصول

برخوردار از پرکن پیستونی

بهره گیری از قطعاتی بسیار با کیفیت و با دوام

ارائه خدمات گسترده پس از فروش به مدت ده سال

 

مشخصه های فنی دستگاه تیوپ پر کن  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات
Write a Comment Close Comment Form