0912-0493979

 
جستجو
خبرخوان

بلاگ

دستگاه پرکن مواد شوینده

دستگاه پرکن مواد شوینده یکی از مهم ترین دستگاه های پرکن و بسته بندی می باشد. این دستگاه به دو صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد. دستگاه های تمام اتوماتیک برای مصارف کارخانه ایی و بسته بندی در کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و نوع نیمه اتوماتیک آن برای مصارف خانگی و کارگاه های کوچک انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

دستگاه پرکن مواد شوینده
دستگاه پرکن لوازم آرایش

این روزها لوازم آرایشی و بهداشتی در روزمرگی همه ما قرار گرفته است و توجه ویژه ای به آن داریم.در خرید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بسته بندی تاثیر فوق العاده ای دارد چرا که یک بسته بندی خوب هم راحتی را برای مشتری می آورد و هم می تواند از محصول به خوبی نگهداری کند.در این مقاله به انواع دستگاه های پرکن لوازم آرایش اشاره کرده ایم همراه ما باشید.

دستگاه پرکن لوازم آرایش
دستگاه بسته بندی

امروزه بسته بندی کردن مواد مصرفی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل آن که هم طول عمر مواد را افزایش خواهد داد و هم چنین باعث می شود تا با یک بسته بندی مناسب، کسب و کار شما رونق یابد. برای بسته بندی مواد مصرفی انسان ها، بر اساس نوع ماده ایی که باید بسته بندی شود و میزان غلظت آن، انواع دستگاه ها طراحی و تولید شده اند که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم.

دستگاه بسته بندی
انواع مکانیسم دستگاه پرکن مایعات

انواع سیستم های پرکردن در پرکن مایعات رقیق به سه دسته پرکن سیلندر پیستونی ، پرکن پمپی و پرکن ثقلی تقسیم بندی می شوند. هریک از این 3 مکانیسم ویژگی های کمی و کیفی مختص به خود را دارند که در جای خود استفاده می شوند.

انواع مکانیسم دستگاه پرکن مایعات
دستگاه پرکن سرکه

سرکه مایع رقیقی می باشد که مصارف زیادی دارد و به دو صورت طبیعی و صنعتی تولید می شود ، سرکه از اکسیدی شدن اتانول حاصل از تخمیر قندهای موجود در انگور، خرما، آب سیب، آبجو و موادی از این قبیل به دست می‌آید.

دستگاه پرکن سرکه
دستگاه پر کن کرم پودر

دستگاه تیوپ پرکن کرم آرایشی یکی از ماشین آلات پر فروش در عرصه تولید و عرضه پرکن ها است. امروزه بسته بندی تیوپی به یکی از پر تقاضا ترین نوع بسته بندی تبدیل شده است.برای آشنایی بیشتر از دستگاه پر کن کرم پودر مطالعه این مقاله توصیه می شود.

دستگاه پر کن کرم پودر
دستگاه پرکن و میکسر شامپو

کارخانه های تولید شامپو برای تولید انبوه و رسیدن به سود بهینه نیاز به دستگاه پرکن و میکسر شامپو دارند، این دستگاه ها با ترکیب چند ماده جهت تولید نهایی شامپوهای مختلف و پر کردن آن داخل ظروف مخصوص به صورت اتوماتیک، کیفیت و سرعت تولید شامپو را به طور چشمگیری افزایش می دهند.

 
دستگاه پرکن و میکسر شامپو
دستگاه پرکن رنگ مو

امروزه بسته بندی مواد خاص و مصرفی از اهمیت ویژه ایی برخوردار است، یکی از این دستگاه هایی که امروزه مورد استفاده تمام کارخانه ها قرار گرفته است، دستگاه پرکن تیوپی می باشد که از آن برای پرکن کردن رنگ مو استفاده خواهد شد. این دستگاه با مزایا و ویژگی های خاصی که دارد سبب می شود که عمل بسته بندی مواد به بهترین شکل ممکن انجام شوند.

دستگاه پرکن رنگ مو
دستگاه شیرینگ پک چیست؟

دستگاه شیرینگ کابینی دستگاه شیرینگ کابینی برای بسته بندی محصولات مختلف در صنایع بسته بندی و به شکل دستی استفاده می شود.

دستگاه شیرینگ پک چیست؟
دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک

دستگاه های تیوپ پر کن، یکی از دستگاه های بسیار پر کاربرد و مناسب در صنایع مختلف می باشد. این دستگاه انواع متفاوتی دارد به صورت: دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک و دستگاه تیوپ پرکن تمام اتوماتیک. لازم به ذکر است که نوع نیمه توماتیک آن برای شغل ها و کسب و کار های خانگی یا کارگاه های کوچک می باشد و تمام اتوماتیک آن بیشتر برای کارخانه های بزرگ و با خط تولید بالا، مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تیوپ پرکن نیمه اتوماتیک