0912-0493979

 
جستجو
خبرخوان

بلاگ

دستگاه پرکن خامه

دستگاه پرکن خامه از جمله دستگاه های صنعتی است که کاربرد گسترده ای در کارخانه های تولید خامه، سس، کشک و دیگر مایعات غلیظ دارد. این دستگاه مانع از دخالت دست در تولید محصولات شده و تا حد قابل توجهی به سرعت تولید نیز می افزاید همچنین دستگاه پرکن خامه مزیت پر کردن بسته ها به اندازه یکسان را نیز دارد.

دستگاه پرکن خامه
تفاوت دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق

دستگاه پر کن مایعات غلیظ و رقیق در ابعاد گوناگون برای انتقال مایعات مختلف از قبیل: شیر، آب عسل و انواع نوشیدنی ها و مایعات دیگر استفاده می شود. دستگاه پرکن پنوماتیک با پر کردن وزن الکترونیکی، ساخته شده از فولاد ضد زنگ و طراحی شده برای پر کردن طیف گسترده ای از محصولات، در اندازه ها و اشکال مختلف استفاده می شود دستگاه های نیمه اتوماتیک پرکن مایعات، راه حلی ایده آل برای پر کردن هر نوع محصول مایع همگن، از جمله مواد غذایی هستند که به دلیل کاربردهای فراوانی که دارند به وفور در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق
دستگاه پرکن چه مدل هایی دارد؟

امروزه انواع دستگاه های پرکن وجود دارد که برای صنایع مختلف بسیار کاربردی است این دستگاه ها برای پر کردن انواع محصولات جامد، مایع، پودر و گازی مورد استفاده قرار میگیرد و به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک قابل خریداری هستند.

دستگاه پرکن چه مدل هایی دارد؟
دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ

دستگاه بسته بندی ساشه ایی یکی از انواع دستگاه های خاص برای بسته بندی مواد مختلف می باشد که انواع خاصی دارد، با توجه به نوع ماده ایی که می خواهیم بسته بندی کنیم، باید دستگاه بسته بندی ساشه ایی را تهیه کنیم. دستگاه بسته بندی ساشه ایی مایعات غلیظ برای موادی مانند : عسل و ارده، شامپو ها ، انواع روغن های مختلف مانند روغن کنجد و زیتون و ... کاربرد دارد.

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات غلیظ
دستگاه میکسر مایعات دو جداره و تک جداره

دستگاه میکسر مایعات جهت ترکیب موادی که حداقل یکی از اجزای آن مایع باشد مورد استفاده قرار میگیرد و تاثیر زیادی در افزایش سرعت تولید دارد.

دستگاه میکسر مایعات دو جداره و تک جداره
مقایسه انواع دستگاه شیرینگ پک

تولید کنندگان دستگاه بسته بندی با توجه به کاربردهای بی شمار دستگاه شرینک پک، این ماشین را برای انواع و اقسام کاربری های مختلف طراحی نموده اند. بسته بندی به کمک شیرینگ کردن نایلون مزایای فراوانی دارد. کابینتی و تونل دار دو دسته ماشین شرینک است. برا اینکه تفاوت شیرینگ تونلی و شیرینگ کابینی را بدانید در زیر مقایسه ای پیرامون این دو دستگاه انجام گرفته است.

 
مقایسه انواع دستگاه شیرینگ پک
دستگاه بلندر

یکی از دستگاه های مورد نیاز برای میکس کردن مواد، دستگاه بلندر می باشد که به دو دسته بلندر صنعتی و بلندر دستی تقسیم بندی می شود، این دستگاه ها قابلیت های فراوانی دارند و در صنایع غذایی از آن استفاده های فراوانی می شود. لازم به ذکر می باشد که در این مقاله به صورت کلی به بررسی دستگاه بلندر پرداخته ایم.

دستگاه بلندر
دستگاه میکسر مایعات استیل

یکی از دستگاه های مورد نیاز برای ساخت مواد مایع که نیاز روز افزون بشر می باشد، میکسر مایعات است. متریال ساخت این میکسر ها باید از بهترین متریال موجود باشد تا بتواند در برابر خوردگی مایعات به خصوص مایعات اسیدی، از خود مقاومت کافی را نشان دهد. در این مقاله به صورت کامل درباره میکسر مایعات اطلاعتی را در اختیار شما قرار داده ایم.

دستگاه میکسر مایعات استیل
دستگاه بالابر پودر (اسکرو)چیست؟

یکی از دستگاه های مورد نیاز در امر بسته بندی مواد غذایی و مواد شیمیایی که به شکل پودر هستند ( مانند انواع ادویه جات و مواد شوینده پودری ) دستگاه بالابر پودری یا اسکرو می باشد که این دستگاه انواع مختلفی دارد و شما می توانید بر اساس میزان بودجه خود و هم چنین انتظاری که از دستگاه دارید آن را تهیه کرده و از آن استفاده نمایید.

دستگاه بالابر پودر (اسکرو)چیست؟
دستگاه ریبون بلندر V شکل

ریبون بلندر دستگاهی یو شکل است که می توان به وسیله آن انواع مواد گرانولی و ریز دانه ها و مواد پودری را با هم مخلوط نمود و ترکیب جدیدی پدید آورد که امروزه می توان در صنایع مختلفی از ریبون بلندر استفاده کرد

 
دستگاه ریبون بلندر V شکل